rolety zewnętrzne katowice, znacie ?

rolety zewnętrzne katowice, znacie ?

Poszukuje w Katowicach rolet od jakiejś doświadczonej firmy. Nie wiem niestety, do kogo się zgłosić. Jeżeli macie namiary na kogoś wiarygodnego to dajcie znać.

Rico

Posty: 1

 
Miałem na miary na firmę, która ma w Katowicach rolety, ale nie mogę dziś tego odnaleźć, mieli wszystkie rodzaje rolet, dlatego dopasowanie czegoś dla siebie nie sprawiało żadnych kłopotów. Ceny też były niskie.

Kizakkk

Posty: 5

 
Najtaniej zawsze wychodzi zamawianie w jednej firmy rolet i okien. Wtedy mamy bardzo dobrze dopasowany komplet, który jest trwały i estetyczny.

Lupusx

Posty: 14

 
Zamawiałem w Tychach rolety i firma rzeczywiście się postarała. U mnie to były rolety materiałowe, lecz tradycyjne i jestem z ich oferty rzeczywiście niezwykle zaspokojony.

Miluśkooo2

Posty: 17

 
Sprawdźcie sobie rolety w Katowicach na stronie https://www.atol.net.pl/pl/oferta/1,rolety-zewnetrzne.html. firma ma rolety zewnętrzne i wewnętrzne, dlatego każdy coś dla siebie szybko dopasuje.

ekjynio

Posty: 19

 
U mnie montowali tanie rolety w Tychach i firma rzeczywiście zrobiła wszystko bardzo dobrze. Zamówiłem rolety dzień noc, bo są według mnie najniezwyklej praktyczne. Odnalazłem kolor, który mi odpowiada i nie wiem ile, natomiast bardzo krótko wszystko udało im się zamontować. To obecnie rolety działają tak jak należy.

amazonn6

Posty: 2