najlepsza drukarka SLA, gdzie polecicie ?

najlepsza drukarka SLA, gdzie polecicie ?

Można kupić jakiś poręczny skaner 3D? Chodzi mi o to żeby działał i stacjonarnie, ale jak trzeba to wezmę go w rękę i będę skanował. Byłoby dobrze gdyby to było szybkie skanowanie i szybkie tworzenie projektu.

krzysioo0

Posty: 2

 
Skanery i drukarki faktycznie są coraz tańsze, ale trzeba się liczyć z tym, iż jednak to będą nadal wysokie koszty. Do pracy jak najbardziej się to przydaje, ale do zabawy?

Tadzin

Posty: 4

 
Według mnie najlepsza produkcyjna drukarka 3D to ta https://revo3d.pl/kategoria-produktu/drukarki-3d/bcn3d/. Nabyłem i jestem niesłychanie usatysfakcjonowany.

aliotos

Posty: 8

 
Nie doradzę nic z drukarkami, bo od lat się tym nie zajmuje. Pamiętam jak lata temu wchodziły drukarki 3D i jaki był wtedy szał. Dzisiaj już wiele firm je stosuje, na co dzień. To wpłynęło na ich rozwój, bo są jeszcze lepsze, ale i niższą mają cenę. Za kilka lat w dużo domach taka drukarka będzie miała zastosowanie.

Lupusx

Posty: 4

 
Patrzyłem na drukarki i taki lepszy model to w cenie używanego wozu, wobec tego dla mnie to za mnóstwo. Na pewno w przyszłości będę się tym interesował bardziej. Chętnie bym sobie coś po drukował, ale koszty samego utrzymania są niesłychanie wysokie. Z biegiem czasu ceny na pewno spadną i wówczas sobie nabędę.

micko

Posty: 13

 
Urządzeń do skanowania i drukowania w 3D jest bardzo dużo. Jeśli komuś zależy na zabawie to kupuje tanie urządzenia, ale jeśli to ma być sprzęt chociażby dla dentystów to, jakość musi być na bardzo wysokim poziomie. Wtedy trzeba inwestować znacznie więcej pieniędzy, ale zwrot też jest bardzo szybki.

Facio

Posty: 3

 
Jeśli ma być wykonany najlepszy druk to według mnie trzeba kupować przemysłową drukarkę 3D. Takie urządzenie jest o wiele wydajniejsze i może pracować dłużej. Wtedy zwraca się o wiele szybciej, i o to chodzi.

Jasia12

Posty: 2

 
W naszej firmie działa drukarka 3D IDEX to nowoczesny system i taka drukarka spisuje się bardzo dobrze. Nie sprawia problemów, a jakość wydruku jest bardzo wysoka.

Niciuśś98

Posty: 4