kancelaria adwokacka, poszukuję!

kancelaria adwokacka, poszukuję!

Znacie jakiegoś prawnika, który może mi pomóc w załatwieniu wszystkich formalności przy opcje na małoletnim? To powinien być ktoś, kto ma bardzo duże doświadczenie i jest w tym temacie bardzo dobrze obyty.

de99ial

Posty: 1

 
Wybór kancelarii adwokackiej jest kluczowy. Niby wszyscy się na prawie znają się fachowców nadal niezmiernie brakuje, dlatego trzeba stawiać na tych, co są najlepsi.

MaszWielkosc

Posty: 2

 
Wybór kancelarii adwokackiej jest kluczowy. Niby wszyscy się na prawie znają się specjalistów nadal bardzo brakuje, dlatego trzeba stawiać na tych, co są najlepsi.

Marioleczka

Posty: 2

 
Znajomy korzystał z pomocy jakieś kancelarii, albowiem właśnie chciał mieć opiekę nad osobą nieletnią. Musiałbym się z nim skontaktować, albowiem nie zagłębiałem się w ten temat. Mam na głowie inne kłopoty, lecz akurat w tym wypadku prawnik raczej nie będzie w stanie mi pomóc, a szkoda, albowiem wiele by to zmieniło.

czarny021

Posty: 40

 
Im bardziej będzie doświadczony prawnik tym lepiej dla nas. Lepiej zapłacić więcej, ale mieć do pomocy osobę, która ma bardzo szeroki zakres wiedzy, z której skorzystamy.

Lupusx

Posty: 9

 
Z tego, co wiem to u radcy prawnego można dziś uzyskać pomoc przy rozwodzie. Dawniej była to osoba, jaka zajmowała się tylko sprawami związanymi z firmami, ale od paru lat ma również usługi dla klientów prywatnych. Znajoma z takich usług jakiś czas temu korzystała.

Sohinyh

Posty: 2

 
Mnie pomógł jeden prawnik, który jest w moim mieście i rzeczywiście się na tym zna, niemniej jednak nie wiem czy ma czas. Z tego, co wiem to ma tak sporo klientów, że się nie wyrabia.

Jojojo4

Posty: 2

 
Polecam adwokata, który ofertę ma na stronie internetowej https://kancelaria-wiszniewska.pl/adwokat-prawnik-czy-radca-prawny.html. Mnie przy zachowku po zmarłym bardzo pomógł.

koko

Posty: 6

 
Z tego, co wiem to u radcy prawnego można dzisiaj uzyskać pomoc przy rozwodzie. Dawniej była to osoba, która zajmowała się tylko sprawami związanymi z firmami, ale od kilku lat ma również usługi dla klientów prywatnych. Znajoma z takich usług jakiś czas temu korzystała.

sthEn

Posty: 15

 
My byliśmy w kancelarii prawnej w sprawie separacji, a później rozwodu i nam pomogli. Dobry adwokat jest w stanie pokierować swoim klientem. Na pewno kluczem do sukcesu przy rozwodzie będzie napisanie w profesjonalny sposób pozwu rozwodowego.

ZjadaczGłów

Posty: 17