konsultacja wizerunkowa, znacie ?

konsultacja wizerunkowa, znacie ?

Pracuje w dużej firmie i przydałaby mi się konsultacja wizerunkowa, tylko nie wiem, kto się tym zajmuje? Korzystaliście już kiedyś z usług stylistki, która wie jak ubrać kobietę żeby prezentowała się elegancko?

Lalka

Posty: 2

 
Byłam na szkoleniu dla pracowników salonu odzieżowego i naprawdę wiele się dowiedziałam. Teraz mogę doradzać swoim klientkom. Widać, że są bardziej zadowolone. Opłaca się być profesjonalnym w tym, co robimy, bo wtedy inni naszą pracę o wiele bardziej doceniają.

plusss89

Posty: 25

 
Mnie się marzyła super metamorfoza i poszłam do stylistki. Faktycznie jej spojrzenie na mnie było całkowicie różne. Efekt końcowy podoba się wszystkim, którzy mnie widzą.

olgierd33

Posty: 7

 
Odkąd pamiętam bałam się jasnych kolorów, niemniej jednak jak poszłam na analizę kolorystyczną i zaczęłam przymierzać te ładne kolory to byłam w szoku. Nagle okazało się, że ta szarość i czerń nigdy nie była dla mnie. Teraz czuje się o sporo lepiej. Jestem o sporo bardziej szczęśliwa.

figo

Posty: 7

 
Mnie najbardziej podobały się zakupy ze stylistką, bo widać, że ma do tego głowę. Zasadniczo w ogóle lubię zakupy, ale pod okiem specjalistki to było naprawdę super. Całkowicie zmieniła się moja garderoba. Teraz mam więcej kolorowych rzeczy. Człowiek ciągle maskuje swoje niedoskonałości, ale to nie ma sensu.

Dagmara87

Posty: 2

 
Powiem tak mnie wizyta u Kamili Piwowarskiej pomogła. Jestem bardzo zadowolona. Nie wiedziałam, że te kolory są dla mnie odpowiednie, które zaproponowała. Wiem, jaką mam figurę i wiem jak to ma wyglądać dalej. Teraz kupuje całkowicie inne rzeczy niż wcześniej, dlatego polecam i jeszcze raz polecam. Warto było.

Kitas

Posty: 3

 
U nas firmie robili sesję zdjęciową i każdemu pomagała stylistka. Rzeczywiście potrafi ubrać ludzi o wiele lepiej. To ważne na takich zdjęciach. To była jakaś reklama dla firmy, dlatego jakość miała znaczenie. Sami nigdy by sobie z tym nie poradzili gdyby nie pomoc najlepszej stylistki w całym mieście. Polecam.

wacek55

Posty: 10

 
Bez problemów konsultacje wziernikowe można odbyć ze stylistką ze strony https://kamilapiwowarska.pl/stylistka-mody/. To osoba z ogromny zaangażowaniem i doświadczeniem. Mnie się niesłychanie podobała.

Lupusx

Posty: 2

 
Mnie się marzyła super metamorfoza i poszłam do stylistki. Faktycznie jej spojrzenie na mnie było całkowicie inne. Efekt końcowy podoba się wszystkim, którzy mnie widzą.

FAJNE_45

Posty: 27