wkłady kominkowe Defro, gdzie kupić?

wkłady kominkowe Defro, gdzie kupić?

Sam już nie wiem czy kupować zwykły kominek żeliwny na drewno czy kupić nowoczesny kominek na biopaliwo? Nie znam się na tym, a chciałbym bardzo dobrze wybrać. Proszę o pomoc osoby, które znają się na tym.

minus56

Posty: 1

 
Kominek super, niemniej jednak to palenie, ten dym to nie dla mnie. Ładnie to wygląda, niemniej jednak większość znajomych w ogóle z tego nie korzysta. Wydali na to tylko kasę.

wigry00

Posty: 9

 
Zamówiłem wolnotnący wkład kominkowy z firmy Defro i jest super. Zero problemów z zabudową. Przywieźli mi, postawiłem, podłączyłem i raduję się ogniem z kominka. Mnie się niezwykle podoba, zatem polecam tę firmę, bo oni maja super wkłady kominkowe. Według mnie cena jak, za jakość materiałów jest super.

Tomcio

Posty: 5

 
Kominki są super, ale mieszkam w bloku i nie mogę takiego mieć. Biokominki mogę postawić, ale nie chce. Wolę taki prawdziwy ogień z drewna i ten zapach.

brygida

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o włoskie wkłady do kominka z kratki to tutaj https://www.wkladykominkowe.net.pl/244-wklady-kominkowe-kratki jest oferta bardzo dobrze przygotowana. Sklep internetowy ma wszystko, czego szuka prawdziwy miłośnik kominków.

Klarka

Posty: 32

 
Zamówiłem wolnotnący wkład kominkowy z firmy Defro i jest super. Zero problemów z zabudową. Przywieźli mi, postawiłem, podłączyłem i cieszę się ogniem z kominka. Mnie się bardzo podoba, dlatego polecam tę firmę, bo oni maja super wkłady kominkowe. Według mnie cena jak, za jakość materiałów jest super.

zenek744

Posty: 3

 
Kupiłem wkład kominowy od kawmet i jest zadowolony. Chce wspierać polskie firmy, dlatego dla mnie miało znaczenie, od jakiego producenta kominek pochodzi. Mam kominek klasy premium o mocy 14kW.

Laleczka

Posty: 14

 
Stawiam dom i też się zastanawiam czy wybrać biokominek czy żeliwny? Na pewno biokominek jest łatwiejszy w eksportacji. Można wybrać mały na stół jak i bardzo duży wolnostojący. Widziałem gdzieś modele do zabudowy. Może podejmie decyzje w najbliższym czasie to dam znać, co konkretnie wybrałem dla siebie.

wieciek

Posty: 3

 
Kupując kominek sprawdzałem cenę. Nie korzystam z niego częściej niż raz na kilka miesięcy. To, dlatego cena była dla mnie bardzo ważna. Po co mam przepłacać za coś, z czego nie korzystam? Lepsze kominki są drogie, a ten mój kosztował naprawdę niewiele i jestem z niego bardzo zadowolony.

Selig23

Posty: 18

 
Kominek super, ale to palenie, ten dym to nie dla mnie. Ładnie to wygląda, ale większość znajomych w ogóle z tego nie korzysta. Wydali na to tylko kasę.

TomekK

Posty: 10