Czy znacie sklep z różnymi odmianami kwiatów ?

Czy znacie sklep z różnymi odmianami kwiatów ?

Dzień dobry wszystkim, poszukuje dobrego sklepu internetowego z kwiatami albowiem posiadam ogródek i chciałabym zamówić do niego nowe kwiatki i owoce. Nie znam się za dobrze na Internecie, zatem proszę podajcie mi jakiś link, w jakim znajdę rośliny na zamówienie.

Dziękuje wszystkim niesłychanie serdecznie.

Fiszerek3

Posty: 32

 
Witam, poszukuje dobrego sklepu ogrodniczego, mam cel założyć ogródek i chcę aby pięknie wyglądał, słyszałam o www.gardenpark.com.pl niemniej jednak nie wiem czy pożądane byłoby z niego korzystać, co mi o nim powiecie? Jak uważacie? Mieliście już z nim styczność? Bardzo liczę na szczere odpowiedzi, pozdrawiam.

Luutor

Posty: 27

 
Hej, od jakiegoś czasu poszukuje sklepu internetowego z kwiatami. Nie mogę odszukać żadnego godnego mojej uwagi, pragnę zakupić rzadkie odmiany roślin więc sklep powinien być profesjonalny. Jeżeli macie namiary na taki sklep to proszę podzielcie się nimi ze mną.

Dziękuje serdecznie z góry i pozdrawiam wszystkich ogrodników.

Fstachu44

Posty: 22

 
Dzień dobry, czy wiecie gdzie można zakupić niezmiernie idealne i rzadkie gatunki roślin? Moja córka niezmiernie lubi rzadkie okazy więc chciałam jej zamówić jakiś piękny kwiat na urodziny taki aby nadawał się do posadzenia w ogródku. Liczę na wsze rady, serdecznie będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi, dziękuję z góry, pozdrawiam.

Peleee23

Posty: 33

 
Hej, poszukuję również sklepu z roślinami, nie mam zaufania do tych miejskich sklepików z nasionami marchewki. Poszukuje rzadkich odmian krzewów dlatego nie mam wyjścia i musze zamawiać je poprzez internet, jak macie namiary na jakiś porządny sklep to podzielcie się nim ze mną, dziękuje z góry.

Nikuś32

Posty: 39

 
Cześć, słyszałam o sklepie internetowym www.gardenpark.com.pl natomiast nie wiem czy jest on godny uwagi, może ktoś z was miał już z nim do czynienia? Podzielcie się doświadczeniami na dany temat, będę wdzięczna za informacje, dziękuję.

grzesiekkk12

Posty: 25

 
Cześć, nie mogę odszukać poprawnego sklepu z roślinami, koniecznie potrzebuje zamówić kwiaty zaś nie mam skąd, polećcie mi jakiś niezwykle porządny sklep na którym się nie zawiodę. Niezwykle liczę na wszą pomoc i czekam z niecierpliwością na rady, piszczcie w komentarzach, dziękuję i pozdrawiam.

Pszemeg

Posty: 37

 
Witajcie, słyszał o niezwykle świetnym sklepie internetowym od znajomego ogrodnika, jednak zapomniałam jak się nazywa dany sklep, postaram się prędko dowiedzieć i dam wam jak najszybciej znać. Uzbrójcie się w cierpliwość, do usłyszenia niebawem.

gregcie@

Posty: 27

 
Dzień dobry, również poszukuję sklepu z kwantami, zwłaszcza chodzi mi o krzewy niemniej jednak parę odmian kwiatków też bym zamówiła. Szukam rzadkich gatunków, więc proszę polećcie mi doświadczony sklep internetowy, który spełni moje oczekiwania.

Czekam z niecierpliwością na odpowiedź.

duncejj

Posty: 26

 
Cześć, macie na miary na jakiś sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą roślin? Jestem ogrodnikiem i szukam dobrego sklepu, który będzie idealny dla mnie. Jeśli macie jakiś godny polecenia to będę wdzięczny za informacje.

Eukalipto

Posty: 36