Zna ktoś dobry sklep z biżuterią srebrną ?

Zna ktoś dobry sklep z biżuterią srebrną ?

Macie jakiś pomysł na kolczyki celebrytka? W sumie to niewiele mam takich ozdób, niemniej jednak niezmiernie mi się podobają. Nigdy nie robiłam jednakże zakupów online, więc mam duże obawy. Jeśli możecie polecić jakieś sprawdzone miejsce, to niezmiernie wam z góry dziękuję.

deruner56

Posty: 8

 
A ja nie wiem, co widzicie w tej biżuterii gwiazd. Osobiście wolę sobie w sklepie wybrać coś oryginalnego wedle własnego uznania. Generalnie lubię srebrną biżuterię i chyba najbardziej srebrne naszyjniki, jakich posiadam sporą ilość, są oryginalne i nie potrzebuję pomocy celebrytek:)

Joe

Posty: 11

 
Jestem zwolenniczką srebrnych łańcuszków, wobec tego na pewno zerknę na ich ofertę. Osobiście podobają mi się delikatne dekoracje, a tu widzę, iż akurat jest spory wybór z tego rodzaju biżuterii. Patrzyłam na ceny i jest całkiem do przełknięcia, same zobaczcie, albowiem faktycznie pożądane byłoby tu zajrzeć.

Oct714

Posty: 11

 
W tym sklepie można robić bezpieczne zakupy. Nie ma żadnych obaw, oferta biżuterii po prostu mega śliczna. Najbardziej podobają mi się srebrne bransoletki http://www.valerio.pl/bransoletki-c-16.html.

Nikuś23

Posty: 17

 
Tak też polecam sklep, bo można się tam pokusić o dużo fajnych cacuszek. Ceny nawet w miarę. To sklep z biżuterią srebrną, która po pierwsze jest perfekcyjnej jakości i akurat tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń. Miałam okazję wykonać w nim kilkukrotnie zakupy, więc wiem co wam polecam. Pozdrawiam.

Sarenka

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o modę to faktycznie ta biżuteria gwiazd robi furorę. Koniecznie muszę sobie coś nabyć z tej kolekcji, bowiem akurat nic z tych błyskotek nie mam. Oglądałam biżuterię i parę okazów niezwykle mi się spodobało. Muszę coś wybrać na prędko:)

Modniś

Posty: 14

 
W ogóle nie przywiązuję wagi do złota, kocham srebro. Mam takich błyskotek sporo w swojej kolekcji i wciąż coś sobie dokupuję. Często oglądam też oferty sklepów z biżuterią srebrną w sieci, podoba mi się wiele rzeczy, ale mam jakoś wielkie obawy, czy akurat zamówiony towar przybędzie do mnie taki, jak na zdjęciu. Zdecydowanie bardziej wolę realne zakupy.

dermin67

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o moje doświadczenie z zakupami online to jest nikłe. Nie mam zaufania, a rzeczywiście w sieci można znaleźć całkiem inne kolczyki celebrytki niż są w naszych galeriach. O to chodzi, by się przemóc, może do proponowanego przez was sklepu uda mi się spróbować;)

Sylfa

Posty: 15

 
Bałam się pierwszych zakupów przez internet odnośnie biżuterii. Trafiłam właśnie na nich i bardzo dobrze, bo teraz mogą polecić sklep innym paniom. Koniecznie zobaczcie sobie ofertę biżuterii celebrytek. Są tam śliczne rzeczy, które po prostu chce się mieć już:)

asiak56

Posty: 14