Czy brylant na obrączce to dobry pomysł ?

Czy brylant na obrączce to dobry pomysł ?

Witam. Czy dokonując zamówienia na obrączki ślubne poprzez Internet mamy prawo zwrotu? Bowiem obawiamy się z narzeczoną tego, iż kupione poprzez nas obrączki mogą nie pasować na nasze palce i co wtedy…

guster

Posty: 12

 
Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, iż obrączki ślubne należałoby zamówić z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Wówczas w wypadku wad lub niedogodności, mamy szansa dokonania jakiejkolwiek reklamacji.

umberko3

Posty: 15

 
Wszystkim narzeczonym zachęcamy do współpracy z http://www.ring4you.eu To mistrzowie jubilerstwa. Na nasze obrączki ślubne czekaliśmy około tygodnia. Zostały przygotowane zgodnie z naszymi zaleceniami.

GGregbard

Posty: 17

 
Nieprawdą jest, że obrączki ślubne muszą być wypasione. Wspólnie z małżonkiem postawiliśmy na prostotę i prezentuje się to rzeczywiście przyzwoicie.

ZPL33

Posty: 20

 
Jeżeli chodzi o matowe obrączki ślubne, to z całego serca odradzam. Moja po około roku od wesela wyglądała tak, jakbym nosiła ją już co najmniej trzydzieści lat.

Po prostu one błyskawicznie się niszczą.

eef12

Posty: 11

 
Mieliśmy z żoną duże obawy przed kupnem obrączek z brylantami (wysoki koszt). Kupiliśmy i wcale nie żałujemy. Nasze zadowolenie i efekt wizualny znacznie wyższy

namok

Posty: 16

 
Pamiętam jak dziś rozmowę z kolegą, których chwalił mi się, że kupił swojej dziewczynie brylanty. Przekonywał mnie, że to bardzo trwała, a zarazem przepiękna ozdoba dla dłoni. Zmotywował mnie i taki sam prezent zrobiłem swojej ukochanej na zaręczyny.

Michaś

Posty: 16

 
Od kiedy zdobyłam od męża pierścionek z brylantem twierdzę, że nie ma wspanialszego prezentu.

Co ciekawe mam go już kilka lat, a jego stan jest ciągle niezmienny. Koleżanki z pracy nieraz pytają mnie skąd mam tyle pieniędzy, aby co tydzień kupować sobie nowy pierścionek - a to przecież wciąż ten sam.

Hunka

Posty: 18