gdzie naprawić pękniętą szybkę w iphonie

gdzie naprawić pękniętą szybkę w iphonie

Chciałbym naprawić face id w iphone, ale żeby jakaś gwarancja rozruchowa na to była. Czy macie serwis, który zapewnia chociaż 3 miesiące, a najlepiej dłużej na taką usługę? I żeby to była uczciwa gwarancja. Sami wiecie, o co mi chodzi :)

HaNzo

Posty: 1

 
Dobrze, że wysyłkowe serwisy funkcjonują, bo u mnie w promieniu 50 km nie ma nikogo stacjonarnie. Nawet nie opłaca się szukać przy takich warunkach, jakie przedstawiliście.

TomekK

Posty: 20

 
Niektóre smartfony mają wady fabryczne po pewnym czasie i tego raczej nie przeskoczysz. To loteria i z tego powodu warto mieć kontakt do serwisu.

MisiekKce

Posty: 2

 
Generalnie to przyzwyczaiłem się do rozpoznawania twarzy w iphone i przyznam, że jak doszło do uszkodzenia to natychmiast szukałem pomocy. Skontaktowałem się telefonicznie z
https://applemobile.pl/naprawa-face-id-iphone-12-11-xs-x-xr i zaproponowali naprawę wysyłkową, skorzystałem i wszystko ok do tej pory. Na 180 dni dali mi zabezpieczenie, ze będzie działało i faktycznie tak było. Nie mam problemów do tej pory. Samodzielnie i tak nic nie zrobisz. Nie mam narzędzi, nawet bym się bał cokolwiek rozkręcać. Drogo też nie jest, cennik jasny podają, do akceptacji. Widzisz nawet status naprawy na bieżąco. Bardzo mi się podoba takie podejście. Właściwie wszędzie powinno obowiązywać.

@_yyy111

Posty: 4

 
180 dni gwarancji to naprawdę długo i jestem wdzięczny za ten kontakt. Nawet nie wiedziałem, że można wysyłkowo naprawić. Człowiek codziennie się czegoś nowego uczy :)

labuh

Posty: 3

 
Jak się przyzwyczaisz do Face ID to faktycznie ciężko zrezygnować, a to jednak element dość wrażliwy na uszkodzenia. Nawet, jak spadnie Ci telefon, albo wejdzie w jakieś nietypowe wibracje to po sprawie. Dobra naprawa wydaje mi się wyrównuje braki fabryczne.

Sarenka

Posty: 21

 
Zakupy fajnie się robi, dzięki Face ID. Niektórzy narzekają na prywatność, ale chodzi o wygodę jednak. Technologia przyszłości zdecydowanie i warto wiedzieć, jak telefon działa generalnie, żeby nawet samodzielnie wstępnie zdiagnozować.

Gracjann23

Posty: 33